O nás

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Kontakt

České Vrbné 2403, 370 11 České Budějovice 11

+420 777 948 743

rehasw@gmail.com

MLS LASER

FYZIOTERAPIE ČESKÉ BUDĚJOVICE

LASEROVÁ TERAPIE

Moderní léčebná metoda, která využívá laserové paprsky k úlevě od bolesti, snížení zánětu a podpoře hojení tkání.

Tato terapie unikátně kombinuje různé vlnové délky pulsního laserového světla, které v každý moment ošetření působí synergicky pro zvýšení účinku.  MLS terapie se používá pro léčbu onemocnění pohybového aparátu, hlavně onemocnění spojená s otoky, zánětem.

Významného regeneračního a stimulačního účinku na tkáně využíváme u neuropatií a neurogenního původu bolesti, ale také například při postcovidovém syndromu. Výborné výsledky má MLS terapie při urychlení hojení poranění a jizev různého původu a pro zlepšení stavu a rejuvenace pleti.

Jak probíhá léčba MLS laserem?

průběh ošetření

Vlastní ošetření trvá 3 – 20 minut, podle rozsahu, lokalizace a charakteru onemocnění. Ošetření je naprosto bezbolestné a pro pacienty velmi komfortní. Při aplikaci pacient dostane ochranné brýle.

 

Počet návštěv volíme podle charakteru onemocnění, zpravidla to pak je 6 – 10 návštěv (2 – 3x týdně) u akutnějších stavů a čerstvých jizev i denně. Na ošetření není třeba se nijak připravovat, po každém ošetření doporučujeme kratší klidový režim, následně režim přizpůsobujeme charakteru onemocnění, jinak je pacient bez dalších omezení.


K doplnění a posílení účinků terapie fyzioterapeut často doporučí další vhodná režimová opatření, cvičení, bandážování a podobně.

Na co si dát pozor?

MLS laseroterapie nemá téměř žádné vedlejší účinky, pouze zpočátku může dojít ke krátkodobému zhoršení (zcitlivění, rozbouření) potíží. U osob, které trpí akutním onemocněním nebo vykazují známky infekce terapii neprovádíme. Dále terapii neprovádíme u těhotných žen, u osob s epilepsií, zvýšené opatrnosti je třeba dbát u onkologických pacientů.

Jak hradit terapii rázovou vlnou?

Tato léčba není hrazena ze zdravotního pojištění. U některých pojišťoven lze uplatnit bonus v rámci preventivních programů apod.

U nás poskytujeme tuto terapii za cenu od 290 Kč.

objednání

Objednejte se ještě dnes.

Fyzioterapeutka Markéta Berchová poskytující služby v Českých Budějovicích